Edukacja

Brulingua dodaje 21 dodatkowych języków do darmowej platformy edukacyjnej

Brulingua, platforma do nauki języków obcych w Brukseli, rozszerza swoją aktualną ofertę o cztery języki do 24. Nowe lekcje będą dostępne 19 października.

Brulingua jest prowadzona przez Actiris, brukselską Agencję ds. szkoleń i zatrudnienia. Oferuje on bezpłatne lekcje języka online dla mieszkańców Brukseli, z możliwością rozszerzenia ich o sesje na żywo w klasie lub spersonalizowany coaching.

Wprowadzona osiem lat temu firma Brulingua zawsze oferowała język francuski, holenderski, niemiecki i angielski. Ale teraz dodamy do tego 21 języków, w tym wiele języków europejskich, takich jak hiszpański, grecki i włoski. Ale będzie również oferować języki światowe, takie jak Rosyjski i arabski.

Gotowy do pracy

„Brak umiejętności językowych jest jednym z czynników, jeśli chodzi o miejsca pracy, na które jest zbyt mało kandydatów” – powiedział Brukselski Minister pracy Bernard Clerfayt. „Tak jest z pewnością w przypadku stanowisk administracyjnych, recepcjonistów i stanowisk sprzedażowych.”

Według Caroline Mancel, dyrektor generalnej Actiris, na platformie i w aplikacji Brulingua czekają również inne zmiany. „Inwestujemy w narzędzia, aby dać osobom poszukującym pracy dodatkową broń w ich arsenale” – powiedziała. „W nadchodzących miesiącach zamierzamy wprowadzić szereg aktualizacji. Użytkownicy będą mogli stawiać sobie wyzwania i uzyskać dostęp do bardziej interaktywnych zajęć i działań w „prawdziwym życiu”, takich jak quizy i tabele językowe.”

Kolejna istotna zmiana w witrynie i aplikacji Brulingua: wszystkie informacje będą dostępne w 32 językach, a nie w języku francuskim, niderlandzkim i angielskim. „To dość głupie prosić ludzi, którzy mieszkają w Brukseli, którzy nie mówią po francusku lub niderlandzku, aby uczyli się języków na platformie, która jest oferowana tylko w języku francuskim lub niderlandzkim”, powiedział Clerfayt.

You may also like...

Dodaj komentarz