Rodzina

35 rodzinnych gier wycieczkowych, aby czas latał

Rodziny odliczają dni, aż będą mogły wrzucić swój bagaż do samochodu i wyruszyć na otwartą drogę do miejsca wypoczynku. Podczas gdy po przybyciu na miejsce podróży będzie mnóstwo do zrobienia, jazda samochodem może się tam wydawać długa. Samochód pełen znudzonych dzieci nie jest sposobem na rozpoczęcie rodzinnej podróży, ale z tymi grami road trip, czas jazdy minie w mgnieniu oka.

Gry Road Trip grać z młodszymi dziećmi
Utrzymanie małych dzieci rozrywkę podczas długich przejażdżek samochodem może być praca opodatkowanie dla rodziców. Nie chcesz ich przyklejać do elektroniki przez cały czas trwania napędu, ale nie chcesz też, aby marudziły i narzekały. Zapakuj wypróbowane i prawdziwe gry road trip dla młodszego tłumu i spraw, aby jazda była bardziej rozrywkowa dla wszystkich.

Znajdź Ten Pojazd
Podczas podróży na długich dystansach na drodze, tak wiele pojazdów można zauważyć! Przed wyruszeniem w podróż, wydrukować niektóre znaleźć, że materiały do wydruku pojazdu i spakować kilka ołówków. Przekaż wydrukowane arkusze i wyjaśnij dzieciom, że mogą okrążyć konkretny pojazd tylko wtedy, gdy go zauważą. Pamiętaj, aby przejść nad obrazami, jeśli grasz z bardzo małymi dziećmi.

Zasady Rodzinne
Wszyscy w samochodzie tworzą jedną głupią zasadę, która musi pozostać na miejscu przez całą podróż. Zasady mogą być takie:

Kiedy idziemy pod mostem, gdakamy jak kurczak.
Jak widzimy krowę, klaskamy w dłonie.
Szczekaj jak pies, gdy widzisz jezioro.
Cała rodzina będzie się śmiać przez całą drogę do ostatniego miejsca na wakacje.

Kamień, Papier, Nożyczki
Nawet w młodym wieku dzieci mogą nauczyć się grać w klasyczną grę, Kamień, papier, nożyczki. Ta gra może być odtwarzane z dwójką dzieci, lub można grać w stylu turnieju z większych grup podróżujących członków rodziny. Pamiętajcie, kamień bije nożyczki, papier bije kamień, a nożyczki biją papier!

Kim Jestem?
Niektóre gry są tak zabawne, że dzieci nawet nie zdają sobie sprawy, że pracujesz ich małe mózgi. Kim Jestem? to gra, w której ktoś myśli o przedmiocie. Następnie wymieniają tyle wskazówek, ile mogą, dopóki inni podróżnicy Nie odgadną obiektu, który mieli na myśli. Dla małych dzieci zacznij od zwykłych pokarmów, takich jak jabłko lub ciastko, lub zwykłych zwierząt, takich jak kot lub koń. Dzieci będą rozciągać swoje myślenie, gdy wymyślą przymiotniki, aby skojarzyć je z wybranym przez siebie przedmiotem. Jest to doskonały sposób na zwiększenie umiejętności słownictwa!

Nazwij kategorię
Praca nad kategoriami to kolejna umiejętność, którą rodzice mogą zabrać do samochodu. W tej grze zaczynasz nazywać obiekty, które można zgrupować w jedną kategorię. Możesz zacząć nazywać owoce i zobaczyć, czy dzieci krzyczą owoce. Można nazwać różne zwierzęta gospodarskie i zobaczyć, czy mogą one rozszerzyć przeszłości po prostu mówiąc zwierzęta i dowiedzieć się, że kategoria jest, w rzeczywistości, zwierzęta gospodarskie. Nazwij przedmioty takie jak piasek, piłka, łopata i pływaki i sprawdź, czy dzieci zgadują, że kategorią jest plaża.

W Mojej Walizce
W mojej walizce jest gra w pamięć. Pierwsza osoba mówi: „jadę na wakacje, a w walizce mam…”potem mówią, że coś przyniosą. Następna osoba powtarza całą linię I pozycję osoby, która była przed nią, ale następnie dodaje własną pozycję do listy. Następna osoba mówi tekst, zarówno to, co zostało powiedziane wcześniej, jak i przedmiot. Lista nadal rośnie, a wyzwaniem staje się zapamiętanie wszystkich elementów wymienionych w kolejności, w jakiej zostały powiedziane.

Jezdniowe ABC
Dzieci uwielbiają ABC, a małe dzieci mogą wykorzystać swoją zdolność do rozpoznawania liter w grze o nazwie Roadway ABCs. Jeśli podróżujesz z kilkoma młodymi członkami rodziny, zagraj w grę jako grupa, pracując razem, aby zidentyfikować litery alfabetu na znakach, ciężarówkach i budynkach. Czy możesz znaleźć każdą literę w alfabecie przed zakończeniem podróży?

Ile Widzisz?
Jeśli twoja rodzina ma być w samochodzie przez jakiś czas, Zagraj ile widzisz? Każda osoba dostaje przedmiot na polowanie. Wybierz rzeczy, takie jak Ciężarówki spożywcze, krowy, RV i zielone samochody. Wszyscy następnie ustawiają swój cel na przedmiot, który otrzymali. Ustaw czas na godzinę, a pod koniec godziny zobacz, ile z wymienionych obiektów było widzianych. Jest to świetna gra dla małych dzieci, ponieważ muszą tylko skupić się na znalezieniu jednej rzeczy. Działa również na dzieci, które się kłócą, ponieważ nikt tak naprawdę nie konkuruje z nikim innym.

Głupie Talerze
Jedna osoba wywołuje tablicę rejestracyjną, dając dzieciom w samochodzie Inicjały użyte na tablicy. Możesz zapisać te Inicjały, ponieważ dzieci szybko zapominają ciąg niezwiązanych ze sobą liter. Teraz głupia część. Każdy wymyśla powiedzenie używając tylko liter na talerzu. Zagłosuj na najzabawniejszą.

Gdybyś mógł i dlaczego?
Poświęć ten czas na wysłuchanie myśli swojej rodziny w grze o nazwie If you Could Be, and Why? Daj dzieciom w swojej rodzinie kategorię, mówiąc takie rzeczy, jak ” gdybyś mógł być zwierzęciem, kim byś był i dlaczego? albo ” kim chcesz być, gdy dorośniesz i dlaczego?”Ich odpowiedzi na to, czym byliby i dlaczego to jest, mogą cię zaskoczyć.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.