Rodzina

23 rodzinne tradycje Dziękczynienia, które będziesz pielęgnować na zawsze

Święto Dziękczynienia to rodzina, jedzenie, wdzięczność i tradycje. Zwiększ to, co twoja rodzina już robi, aby świętować święto, dodając niektóre z tych kreatywnych działań do swoich planów. Te zabawne i wyjątkowe tradycje rodzinne Dziękczynienia są tymi, na które każdy będzie czekał każdego roku.

1. Rozpocznij dzień śniadaniem dziękczynnym
Kolacja jest gwiazdą programu w Święto Dziękczynienia, ale dlaczego nie włożyć indyka do piekarnika i rozpocząć dzień od specjalnego śniadania Dziękczynienia? Wybierz inspirowane jesienią naleśniki z dyni z pekanami i syropem klonowym lub płatki owsiane z przyprawami z dyni z cynamonem i cukrem. Rozważ zorganizowanie gwiezdnego baru Bloody Mary dla dorosłych. Śledź śniadanie z energicznym rodzinnym spacerem, aby połączyć się z naturą, zanim Goście i rodzina zaczną przybywać. Ta grupa świątecznych tradycji porannych ustanowi spokojne tempo na dzień, który jest pełny i zajęty.

2. Zorganizuj piknik dziękczynny
Jeśli mieszkasz w części świata, gdzie Listopad jest jeszcze ciepły i smaczny, weź kolację dziękczynną Na zewnątrz i zjedz piknik z indykiem i wszystkimi dodatkami. Na posiłek w południe udekoruj stoły piknikowe rustykalnym jesiennym wystrojem. Włącz kilka gier rodzinnych na świeżym powietrzu w dzień, aby odpracować wszystkie te tłuczone ziemniaki. Jeśli obiad w godzinach wieczornych, ustawić stół pod drzewami i ciąg fairy światła, aby oświetlić przestrzeń.

3. Zrób talerz, weź talerz
Dlaczego nie uczynić z tego nowej tradycji wysyłania wszystkich do domu z resztkami Dziękczynienia? Goście robią talerz i zabierają talerz do domu. Niech każdy przyniesie ze sobą pojemnik na wynos lub możesz dostarczyć co najmniej jeden pojemnik dla gości, aby mogli zabrać do domu kolejną porcję obiadu. Każdy, w tym gospodarz, będzie miał za co być wdzięcznym później.

4. Have a Leftovers Party
Zorganizuj imprezę po Święcie Dziękczynienia, na której wszyscy zbierają się ponownie, aby zakończyć losy i zakończenia pozostałych po świątecznej uczcie. Jeśli podoba Ci się idea Friend ’ giving, spróbuj zorganizować spotkanie rodzinne w dniu Święta Dziękczynienia, ale następnie połącz resztki ze wszystkich znajomych, aby urządzić pyszną kolację po wakacjach, która nie zawiera dodatkowego gotowania!

5. Zrób wdzięczne drzewo
Prawdopodobnie wiele twoja rodzina musi być wdzięczna za, a Święto Dziękczynienia jest najlepszym czasem, aby zastanowić się nad wszystkim, co jesteś błogosławiony. Każdego roku stwórz wdzięczne drzewo w jadalni. Używając brązowego papieru planszowego, wykonaj pień i gałęzie drzewa. Wyciąć liście w różnych kolorach upadku i każdy wypełnić liście słowami wdzięczności. Kiedy jesz świąteczny posiłek, spójrz na artystyczne przypomnienie o tym, jak masz szczęście.

6. Wybierz się na wycieczkę na Święto Dziękczynienia
Jeśli twoja rodzina uwielbia podróżować i wyruszać na przygody, Postaraj się, aby Święto Dziękczynienia stało się tradycją. Możesz zarezerwować kolację Dziękczynienia w wielu ośrodkach i miejscach i wspomnienia, które będą trwać całe życie.

7. Oglądaj Charlie Brown Thanksgiving
Świetny sposób na rozpoczęcie kolacji Dziękczynienia jest dla wszystkich, zwłaszcza dzieci, aby włączyć telewizor i obejrzeć klasyczny program świąteczny. Stwórz tradycję z Charliego Browna! Dodatkową korzyścią jest to, że jeśli zaplanujesz tę tradycję tuż przed posiłkiem, kilku dorosłych będzie mogło wślizgnąć się do kuchni i dokończyć przygotowywanie uczty, podczas gdy wszyscy inni będą oglądać przedstawienie.

8. Mieć wymianę ozdób
Oczywiście, jest Święto Dziękczynienia i uwaga powinna spaść prosto na puree ziemniaczane i ptaka, ale wszyscy wiecie, co święto czai się tuż za rogiem… Boże Narodzenie! Wykorzystaj swój czas Dziękczynienia jako rodzina, aby zorganizować wymianę ozdób. Każdy może udać się do domu i mieć coś specjalnego, aby rozpocząć ich świąteczne dekoracje z następnego dnia.

9. Zoom Z Daleką Rodziną
Dzięki technologii XXI wieku nawet najdalsi przyjaciele i rodzina mogą połączyć się w Święto Dziękczynienia. Zaplanuj dogodny czas dla wszystkich, aby spotkać się na Zoom i nagraj spotkanie, aby uczcić tę okazję. To może być twoja rodzinna tradycja Święta Dziękczynienia XXI wieku.

10. Zrób specjalny element centralny
Każde święto Dziękczynienia, odłożyć trochę czasu na dokonywanie rzemiosła Dziękczynienia. Zamień rzemiosło w tradycję, tworząc co roku nowe, świąteczne jesienne ozdoby do jadalni.

11. Pamiętaj O Utraconych Bliskich
Święto Dziękczynienia może być słodko-gorzkie, gdy na spotkaniu brakuje ukochanego członka rodziny lub przyjaciela. Niech to będzie tradycją uhonorować ich przy posiłku. Ustal im miejsce. Utwórz podkładkę zawierającą obrazy i pamiątki specyficzne dla nich. Pamiętaj, aby wszyscy dzielili się ulubionym wspomnieniem lub opowieścią o osobie, której brakuje.

12. Zagraj Święto Dziękczynienia Mad Libs
Mad Libs to zabawna gra słów, która sprawi, że każda osoba przy stole będzie chichoczeć. Przed posiłkiem, przejdź wokół stołu i oferują słowa, aby zakończyć puzzle Mad Libs Dziękczynienia. Przeczytaj to na głos, zanim wszyscy zabiorą pierwszy kęs.

13. Pomyśl życzenie
To może być zabawne dla wszystkich, aby wypowiedzieć życzenie na nadchodzący rok na głos, a następnie zapisać je w książce życzeń Dziękczynienia. Życzenia wypowiedziane na głos mogą zainspirować każdego przy stole, a zapisanie ich jest potężną afirmacją intencji. Przynieś książkę życzeń na następnym spotkaniu Dziękczynienia, aby zobaczyć, czyje życzenia się spełniły.

14. Zagraj w Family Football
Dla wielu rodzin piłka nożna w Święto Dziękczynienia jest prawie tak samo ważna jak samo jedzenie. Każdego roku, podzielone na dwie drużyny, wziąć na podwórku i grać w piłkę nożną dotykowy. Wykorzystaj tę tradycję i poproś drużyny o stworzenie przezabawnych mundurów, które będą się rzucać na początku każdej gry.

15. Dotrzymaj Komuś Towarzystwa
Jeśli jesteś sam, bez zaproszeń, być może rezydencja seniorów chciałaby gości dla swoich gości, którzy również są sami w Święto Dziękczynienia. Spędzanie czasu z kimś innym, kto w przeciwnym razie byłby sam, jest doskonałym sposobem, aby być wdzięcznym za to, co masz.

16. Świętuj urodziny wszystkich
Często rodzina widuje się tylko raz w roku w Święto Dziękczynienia. To sprawia, że jest to doskonały czas, aby świętować urodziny wszystkich. Wielką nową tradycją byłoby, aby wszyscy śpiewali Sto lat tuż przed deserem. Możesz nawet mieć tort urodzinowy ze świeczkami, aby wszyscy zdmuchnęli. W ten sposób każdy może świętować swoje urodziny z tymi, których kocha, nawet jeśli nie może podróżować, aby być razem w swoje prawdziwe urodziny.

17. Zrób coroczne zdjęcie z motywem Dziękczynienia
Co roku goście zbierają się, aby zrobić zdjęcie gangu. Twist jest to, że co roku przychodzi z odrobiną tematu. Poproś gości, aby ubierali się w piżamy w jednym roku, koordynując kolory w innym roku, Sprzęt ich ulubionej drużyny piłkarskiej w innym roku, a nawet brzydkie swetry świąteczne. Wszyscy będą zadowoleni ze spotkania i oglądania zabawnych zdjęć, które udało się uchwycić podczas wakacji.

18. Wolontariusz do pomocy potrzebującym
Święto Dziękczynienia jest doskonałą okazją, aby pomóc potrzebującym, zgłaszając się do rodziny, aby pomóc przygotować i podać posiłek Dziękczynienia tym, którzy w przeciwnym razie mogliby się obejść. To może być jedna z najlepszych nowych tradycji, które możesz włączyć do rodzinnego święta.

19. Stwórz coroczny Dysk z konserwami
Zamiast zwykłych prezentów Dziękczynienia kwiatów lub wina, poproś wszystkich o przywiezienie konserw, które można przekazać do lokalnego schroniska po wakacjach. Wiele osób przekazuje towary bankom żywności przed świętami, ale zapasy te będą musiały zostać uzupełnione po dniu Turcji.

20. Przeczytaj proklamację dziękczynną Lincolna
„Lincoln’ s Thanksgiving Day Proclamation” z 1863 roku oświadczyło, że czwarty czwartek każdego listopada będzie oficjalnym amerykańskim Świętem Dziękczynienia. Słuchanie tych słów byłoby fantastyczną nową tradycją Dziękczynienia. Często pomocne jest spojrzenie wstecz na historię i uświadomienie sobie, że nawet jeśli kraj lub rodzina przechodzi przez złe czasy, zawsze jest za co być wdzięcznym.

21. Mieć a brudny Turcja Gift Exchange
Brudna wymiana prezentów z indyka jest zawsze dobra na śmiech. Podobnie jak brudny Mikołaj, jest to gra imprezowa, w której podczas uroczystości wymieniane są niedrogie, zabawne i niepraktyczne prezenty. Zasady brudnej Turcji to:

Każda osoba przynosi jeden zapakowany prezent. Pierwszy gość otwiera zapakowany prezent, a ich kolej się kończy.
Po rozpakowaniu pierwszego prezentu kolejne osoby decydują się ukraść rozpakowane prezenty innych osób lub wybrać nowy zapakowany prezent.
Rozpakowane prezenty mogą zostać skradzione tylko raz na turę.
Gra kończy się, gdy każdy ma prezent.
22. Weź udział w tureckim kłusie
Zrób miejsce na ten ogromny posiłek w południe, zachęcając gang do wspólnego corocznego kłusowania indyka. Spacer lub pobiegać kłus, ubierać się w dopasowane koszule lub stroje, i zabawy coraz świeże powietrze i ćwiczenia przed dniem uczty.

23. Stwórz charakterystyczny koktajl
Co roku stwórz charakterystyczny koktajl, który serwuje gościom. Wybierz napój Dziękczynienia, który jest inspirowany jesienią i upewnij się, że jest to coś, co można również przekształcić w bezalkoholowy napój dla tych, którzy nie lubią libacji. Pomysły na koktajle Dziękczynienia podpis może być wszystko od drinków inspirowanych jabłkiem do koktajli dyni ładne. Spróbuj czegoś z odrobiną żurawiny i rozmarynu, jeśli masz ochotę na przygody.

Ewoluujące Tradycje Rodzinne Dziękczynienia
Każda rodzina ma swoje własne tradycje rodzinne Dziękczynienia. Kiedy dzieci opuszczają dom, często rozpoczynają tradycje, które są dla nich bardziej osobiste i znaczące. Podczas gdy tradycje Dziękczynienia prawdopodobnie zawsze będą obejmować rodzinę i indyka ze wszystkimi ozdobami, tradycje mogą ewoluować z czasem, aby stworzyć jeszcze bardziej radosne wspomnienia razem.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.